Головна » 2017 » Лютий » 14 » Тиждень історії
08:33
Тиждень історії

« Людина завжди повинна пам’ятати звідки вона пішла в життя.

Людина не має права бути безбатченком» []

 

Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з в школі було проведено Тиждень історії 

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, правознавства, стимулювання творчої активності учнів. Проведення Тижня історії це не тільки розваги для учнів, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями.

У понеділок відбулася виставка газет на історичну тематику, 10 клас підготував повідомлення "Відомі люди України". У вівторок між учнями 9-х класів відбулася гра-подорож "Гортаємо сторінки рукописної книги історії". У середу пройшов урок-ерудиції "Від печери до піраміди Хеопса" та мандрівка-гра для учнів 8-х класів "Штурмуємо замок". У четвер між 7-ми класами пройшла історична гра "Де козаки, там і слава". Закінчився Тиждень історії грою між 9-ми та 10-11 класами "Про Україну з гонором і гумором" та грою між 5-ми класами "В гостях у Кліо".

 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 90 | Додав: Катя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: