Головна » 2016 » Грудень » 19 » Тиждень англійської мови
09:07
Тиждень англійської мови

У рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні, з 12 по 18 грудня  у нашій школі був проведений тиждень англійської мови. Всі заплановані заходи були спрямовані на популяризацію вивчення англійської мови . []

У понеділок лекторська група восьмикласників ознайомила учнів 7-11 класів з основними біографічними  фактами життя відомого драматурга Вільяма Шекспіра, його найвідомішими творами. Учні школи також переглянули відеофільм “Shakespeare. Mini biography.“  та дізналися багато цікавого про життя та творчість видатного поета.

У вівторок відбувся конкурс читців на тему: «Learn English, love English, live English”. Учні 9-11 класів декламували твори Шекспіра, а учні 5-8 класів – твори англомовних поетів. Свою майстерність у конкурсі показали 16 учнів.

В рамках тижня англійської мови 14 грудня було оголошено Днем англійської мови. І цей день у нашій школі був також присвячений пам’яті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра. У 9-А класі відбувся відкритий урок з елементами інсценізації “Shakespeare of all time”. У 7-А класі був організований літературний захід “The world of Shakespeare”. А театральна постановка “Romeo and Juliet”, яку підготували учні 11 класу, не залишила байдужим нікого.

У цей день відбувся конкурс малюнків за творами Вільяма Шекспіра і незвичайний флешмоб  ”Shakespeare is our hero”, організований учнями 9-11 класів, який виявився справжнім сюрпризом як для учнів, так і для вчителів.

 

 Четвер, 15 грудня, пройшов під назвою “English café”. У цей день учні школи демонстрували свої знання з англійської мови, граючи в настільні ігри «Do you know English?» та беручи участь у конкурсі кросвордів та пазлів “English in questions and puzzles”.

Граматична гра “If  I were an Englishman, I would…” дала змогу учням 10 класу застосувати свої знання про культуру країни, мову якої вивчають, вживаючи  умовні речення ІІ типу.

У п’ятницю, 16 грудня, завершився тиждень англійської мови у нашій школі, а разом з ним і Pік англійської мови в Україні. Учні 3 – 5 класів прийняли участь у конкурсі на найкращий лист Святому Миколаю.

А гала-концерті “Merry Christmas” став визначною подією для учнів 2 – 7 класів. Діти поринули у святкову атмосферу, виконуючи різдвяні пісні англійською мовою. А наостанок всі присутні розучили та заспівали пісню «We Wish you a Merry Christmas”. Ц е було справжнє шоу талантів, сповнене позитивними емоціями та  незабутніми враженнями.

 Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені сертифікатами за активну участь у проведенні тижня англійської мови.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 199 | Додав: Катя | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: