Головна » 2016 » Травень » 10 » тиждень англійської мови
08:50
тиждень англійської мови

Цікавою подією в житті школи став тиждень англійської мови, що проходив з 25 по 29 квітня. Всі учні школи активно долучилися до запланованих заходів. []

Понеділок був присвячений видатному поету і драматургу Уільяму Шекспіру. Учні мали змогу переглянути відеофільм про життя і творчість Шекспіра, оглянути фотовиставку «Шекспір живе у своїх творах», взяли участь у виставці-презентації «Що ми знаємо про Шекспіра?» та виставці малюнків до його творів.

Наступного дня учні 8-9 класів показували свої знання в інтелектуальному марафоні «Чи я знаю Великобританію?» в номінаціях «Географічне положення», «Мистецтво і культура», «Загальні відомості». Учні 5-6 класів взяли участь у змаганні «Хто знає англійську мову краще», де продемонстрували свої вміння відгадувати загадки та ребуси, виконувати цікаві завдання та вправи, грати в ігри та розігрувати жартівливі сценки.

У 9-Б класі пройшов відкритий урок на тему «Я – юний дослідник», який дав змогу учням навчитися створювати презентації та захищати їх.

У середу відбулася виставка малюнків до творів відомих англійських письменників «Стежками англійських творів». Учні школи мали змоги показати там своїх улюблених героїв.

У четвер учні долучитися до шкільної виставки творчих робіт до Великодня, виготовивши вітальні листівки.

В останній день тижня відбувся «Пісенний вернісаж» для учнів молодших класів, де діти співали свої улюблені англійські пісні, декламували вірші. Це було справжнє шоу талантів, яке не залишило байдужими нікого.

Всі заходи були надзвичайно цікавими, насичені творчою працею та добрим позитивним настроєм. Учні ще раз переконалися, що вивчати англійську – це справді цікаво та весело.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 290 | Додав: Катя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: