Головна » 2015 » Вересень » 24 » Свято Миру
12:11
Свято Миру

Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять в школу. Там, де засади суспільства міцні, цей безцінний дар може ніким особливо і не помічатися.

[]

Проте для дуже багатьох українців зараз це більше ніж казкова мрія. Вони живуть в атмосфері нестабільності і страху. Саме для них в основному і існує цей день - Міжнародний день миру , який був заснований в 1981 році Організацією Об'єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.

ООН використовує святкування Дня миру для привернення уваги до своєї різносторонньої роботи на підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи й громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією, а також практичним досвідом діяльності по його досягненню. 

День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня - в Міжнародний день миру.

Ще з ранку учні 1-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті "Ми хочемо миру". Учні, вчителі, батьки створили справжні шедеври з глибоким змістом.

А учні 8-11 класів разом з класними керівниками, батьками цього вечора поспішали до школи на захід, що запам'ятається на довго, адже всі старшокласники зібралися на свято Миру, єдності і патріотизму з маленькими свічками пам'яті. Вишикувавшись ланцюжком, старшокласники попрямували до пам'ятника Небесної Сотні.

До підніжжя пам'ятника діти поклали квіти і запелені свічки. Вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.

Автори: Н.В. Підручна

Т.С. Андрейко

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 213 | Додав: Катя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: