Головна » 2014 » Грудень » 4 » Семінар заступників з виховної роботи
09:57
Семінар заступників з виховної роботи

19 листопада наша школа приймала учасників міського семінару заступників дирктора з виховної роботи на тему "Родинне виховання школярів у проектній діяльності заступника директора з виховної роботи".  [?]В ході семінару учасникам було запропоновано перегляд презентації з досвіду роботи заступника директора школи з виховної роботи "Родинне виховання школярів". Учасникам семінару було запропоновано цікаву інтерактивну форму роботи - ділову гру "Розумне батьківство".

По закінченню ділової гри психологом підводилися підсумки, надавалися рекомендації. Правова гра "Джепарді" на тему "Ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей", яку провела Т.С. Андрейко, вчитель правознавства, була захоплюючою, цікавою та змістовною для двох команд з числа учнів 10 класу.

У літературній кав'ярні цього разу піднімалася цікава тема батьківства, взаємовідносин між членами родини, порозуміння між батьками і дітьми.

До уваги учасників семінару було запропоновано прослуховування і перегляд притч про стосунки в сім'ї, які щоразу викликали певні емоції: то з'являлися сьози, то посмішка. Байдужими не залишився ніхто.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 227 | Додав: Катя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: