Головна » 2015 » Лютий » 3 » Розповідь Діми Кузьмінського
17:52
Розповідь Діми Кузьмінського

Розпочалося все з того, що я переглядав проект «Супермодель по-українськи» і з першого випуску мені сподобалася Каріна Данілова з м. Кривий Ріг [?]

Вона справді одна з кращих була на проекті : цілеспрямована, вродлива, смілива та просто хороша дівчина. Саме це, напевно, дало їй право війти до 4-ки кращих моделей України 
1 сезону!

А так, як я є адміністратором  офіційної спільноти цього проекту , я вирішив взяти  після випуску, коли Каріна вибула з боротьби,  інтерв’ю для  товариства , і з того моменту  розпочалося моє спілкування з Каріною!

Проект закінчився, а наше спілкування  триває і до цього дня! 
Майже місяць тому, я запропонував Каріні відвівади місто Черкаси та влаштувати  
фан-зустріч , для мене було дуже приємною несподіванкою, що вона погодилися навіть не вагаючись! Ось так зустріч була заплановано на 30 січня.


Для організації зустрічі було прикладено досить багато зусиль , а саме :  було домовлено з клубом «MANHATTAN», який знаходиться в ТРЦ LUBAVA

Також, домовлено було з журналістами телепрограми «Зірковий коктейль», яка виходить на телеканалі Рось і звичайно було організовано запис всіх бажаючих потрапити на  зустріч!

Ось і настав цей день – день зустрічі! З самого ранку я відправився в Черкаси,  і найперше, що я зробив, це  відвідав клуб, де буде відбуватися зустріч, перевіривши , що все добре, я відправився на автовокзал зустрічати Каріну.
Зустрівши, ми відправились підкріпитися, так як час у нас  ще був. (Фото з МакДонал.)

І вже з повними силами відправилися до ТРЦ LUBAVA, а саме в клуб, там ми зустрілися із журналісткою,  яка взяла інтерв’ю в Каріни, а я в той час  почав зустрічати фанів, а для пам’яті про зустріч фотографуванням дійства займалася моя однокласниця Стадніченко Таня.  

( на фото : фани в очікуванні зустрічі) 

О 15 : 00,  коли всі були вже готові , розпочалася зустріч, я виступив в ролі ведучого, надав слово всім бажаючим , для задавання  запитань Каріні   та робив зустріч цікавою.

Після спілкування всі бажаючі мали змогу отримати на згаду фото з Каріною та отримати групове фото 


Коли всі розійшлися, в Каріни був ще час до потягу, і ми вирішили відвідати заклад харчування, який був поруч , та прогулятися нічними Черкасами

 Ось такий видався у мене незвичайно цікавий день!
У планах є організація  ще для однієї учасниці, але це вже  інша історія! 

автор розповіді

Дмитро Кузьмінський

лідер шкільного самоврядування

член міської молодіжної ради

 

 

 

 

 

Категорія: Екскурсії | Переглядів: 225 | Додав: Катя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: