Головна » 2015 » Вересень » 28 » Поїздка до Вінниці
09:40
Поїздка до Вінниці

Перлина Поділля, мальовнича окраса краю, місто-парк. І все це про місто Вінницю, яке розкинулось на крутосхилах річки Південний Буг.
У Вінниці жіночий характер. Вона душевна , не метушлива і гостинна – кожен знайде тут дещо миле своєму серцю. Як гарна українська господиня, Вінниця привітна
У наші дні Вінниця не лише одна з найбільш промислових і культурних міст України але й дуже багата визначними .Учні школи могли насолодитись всією красою міста. Екскурсійна програма була дуже насиченою. В наш маршрут входили музей - садиба відомого анатома М.І.Пирогова. У садибі під Вінницею, де знаменитий лікар провів останні двадцять років життя, знаходиться його меморіальний музей. Музей-садиба М.І. Пирогова складається з будинку вченого, його аптеки, садиби (сад і парк) площею 16 гектарів, фамільної церкви, де ось вже 125 років спочиває забальзамоване тіло М.І. Пирогова. Про життя вченого розповідають рукописи, друковані видання наукових робіт відомого хірурга, хірургічні інструменти, особиті речі. Навколо садиби ростуть дерева, посаджені самим Пироговим. Далі ми спогладяли унікальний приватний в Україні музей ретроавтоаудіотехніки, де мали можливість сфотографуватись з експонатами та отримати безліч позитивних емоцій. Перлиною нашої екскурсії став єдиний в Європі світломузичний фонтан, родзинка України! Всі учасники подорожі залишились задоволеними та на позитиві повернулись додому. 

Автор: Т.С. Андрейко

Категорія: Екскурсії | Переглядів: 193 | Додав: Катя | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: