Головна » 2018 » Лютий » 5 » Олімпіади
12:38
Олімпіади

Закінчилися міські та обласні олімпіади. За їх результатами маємо плеяду розумних, талановитих, творчих і креативних учнів нашої школи. Переможці міських предметних олімпіад: Веремієнко Віталій - учень10 класу,(I місце в олімпіаді з економіки; II місце в олімпіаді з англійської мови; II місце в олімпіаді з історії; III Iмісце в олімпіаді з хімї; I місце в олімпіаді з правознавства),  Запорожець Яна - учениця 9-Б класу (I місце  в оліміаді з німецької мови), Шелудько Іван - учень 9-А класу (I місце в олімпіаді з математики), Шепель Ліна  -учениця 6-А класу (II місце  в олімпіаді з математики), Іщенко Андрій - 7-Б клас (II місце  в олімпіаді з математики). Сірош Артур-11 клас ( II місце в олімпіаді з економіки), Охрімчук Влада - 9-А клас (III місце в олімпіаді з російської мови) , Тулуб Маргарита - 9-Б клас (I місце в олімпіаді з трудового навчання), Середа Юлія- 11 клас (II місце в олімпіаді з англійської мови). Терновий Богдан- 9-А клас (II місце в олімпіаді з історії) 

Маємо переможця обласного рівня олімпіад з історії - II місце, правазнавства - III місце

За результатами Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентсько] молоді імені Т.Г.Шевченка, учні отримали такі місця: Островська Тетяна - учениця 5-А класу - II місце, Вовненко Анастасія - учениця 8-А класу - III місце, Охрімчук Влада - учени ця 9-А класу  IIIмісце.

У Міжнародному  мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської  молоді імені Петра Яцика учні школи здобули такі результати: Васильченко Владислава - учениця 4-А класу - II місце, Кравченко Діана - учениця 5-А класу - II місце, Зражевська Дар'я - учениця 7-Б класу -III місце

У конкурсі "Ідея соборності України" учениця 11 класу Федорова Ірина здобула  III місце

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 73 | Додав: Катя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: