Головна » 2018 » Листопад » 5 » "Фінансова грамотність"
13:29
"Фінансова грамотність"

 

" />

  Фінансова грамотність вкрай необхідна українцям, адже лише при правильному розумінні фінансової системи в державі, можна і самому почуватись захищено і знати яких змін вимагати від Уряду. Від того, яку увагу і значення буде приділено цій роботі зараз, залежатиме економічна та соціальна ситуація в країні у майбутньому.

   Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2018 року №1/9-622 «Про проведення V Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»» повідомляємо, що фінальний етап V Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» відбудеться у Києві 06-07 грудня 2018 року. До участі у заході будуть запрошені команди переможців відбіркових регіональних змагань в областях. Тому 27 жовтня 2018 року на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університету банківської справи» був проведений фінальний етап ІІ Регіонального турніру юних знавців «Фінансова грамотність».

    У змаганні знавців фінансової грамотності взяли участь 12 команд Черкаської області, зокрема учні спеціалізованої школи №1 (команда «ZOLO»), у складі: Веремієнка Віталія, Тобілка Максима, Шабалкіної Аліни, які вибороли І місце.

    Дипломом І ступеня нагороджено команду «ZOLO», що отримала максимальний рейтинг і мала найбільшу кількість балів. Переможець Турніру має першочергове право на представлення Черкаської області на V Всеукраїнському турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність» у м.Київ.

" />

Велика подяка педагогічному колективу школи, відділу освіти, міській раді за підтримку та допомогу!

" />

" />" />

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 14 | Додав: Катя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: